Vai Jūs kādreiz domājāt par to,  kā skan krāsas?  Mūsu audzēkņi jau zina kā notiek krāsu un skaņu maģiskā apvienošanās, pateicoties jaunam digitālam rīkam. Specdrums muzikālais gredzens ir rīks, kas padara pasauli par jūsu instrumentu, pārvēršot krāsas skaņās.  Katrs pieskāriens ar muzikālo gredzenu savam apģērbam, zīmējumam, apkārtējiem priekšmetiem veido skaņas. Katrai krāsai ir sava skaņa. MIX lietotne ļauj viegli radīt lielisku mūziku neatkarīgi no tā, vai esat topošais dīdžejs vai kāds, kurš nekad iepriekš nav pieskāries kādam instrumentam.  Ir iespēja izvēlēties  gan dažādus žanrus ( house, hip-hop), gan mūzikas instrumentos, kā arī tos kombinēt. Bērni vienlaicīgi ir komponistu, mākslinieku un didžeju lomās. Kamēr viens bērns muzicē, tikmēr pārējie izpauž savas emocijas kustībās.

Ar jauna digitāla rīka palīdzību veidojam radošu un asociatīvu domāšanu kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas mācību jomā. It īpaši bērni ir sajūsmā, kad viņu veidotās gleznas pēkšņi pārvēršas par unikālu melodiju.

Pateicamies projekta Erasmus+ “Pirmsskolas izglītības kvalitāte” QUED partneriem no Somijas par to, ka atklāja mums vēl vienu iespēju digitālo rīku izmantošanai mācību procesā.