POZITĪVĀ PASTIPRINĀJUMA SISTĒMA

 

Lai informētu audzēkņus un viņu vecākus, garderobē uz sienas ir tāfele “APU Labās ziņas”,  kur piestiprināta dienas/nedēļas  tēma – noteikti apgūstamie uzvedības noteikumi.Tāfele “APU Labās ziņas” papildinājās ar bērnu zīmējumiem, piezīmēm, fotogrāfijām.  Bērni saņem uzlīmes-“puķītes” ja ievēroja noteikumus šajā dienā. Uzlīmes pielīmē uz savas kartiņas.Kas pirmais sasniegs “Mārīti”, saņems medaļu un  īpašu balvu no “Mārītes pārsteigumu kastes” pēc izvēles. Par  priekšzīmīgu uzvedību skolotājs nedēļas nogalē apbalvo vienu bērnu ar īpašu iespēju “Brīvdienas ar Barniju”. Pēc tam bērns pastāsta par pavadītām brīvdienām zīmējumu, pierakstu fotogrāfiju veidā. Bērnu iespaidi ir apvienoti dienasgrāmatā.

Kam būs trīs medaļas, saņems Superbalvu- dāvanu ar iestādes logo (krūze,cepure, rotaļļieta, mugursoma…) , goda rakstu no iestādes vadītājas.

 

Vērtēšanas veids Individuālā balva

4-6 gadīgiem bērniem

Individuālā balva

6-7 gadīgiem bērniem

Uzlīmju kartiņa (21 puķīte) Medaļa un balva no “Mārītes pārsteigumu kastes” Medaļa un balva no “Mārītes pārsteigumu kastes”
Īpaša balva

“Brīvdienas ar Barniju”

 _

 

 

Nedēļas nogālē skolotāja izvēlas to bērnu, kurš ņems Barniju uz brīvdienām. Pēc tam bērns pastāstis par savām brīvdienām zīmējuma, stāsta un fotogrāfiju veidā.
3 medaļas Dāvana ar iestādes logo, goda raksts no iestādes vadītājas Dāvana ar iestādes logo, goda raksts no iestādes vadītājas