1.GRUPA “PĪLĒNS”

Mazākumtautību pirmsskolas izglītības programma (kods 01011121)

Bērnu vecums: 2-3 gadi

Pirmsskolas skolotājas: Tatjana Povarova, Olga Šilina

Mūzikas skolotāja: Jeļena Šakele

Latviešu valodas skolotāja: Anita Skaldere

Auklīte: Arta Vuškane

2.GRUPA “EZĪTIS”

Mazākumtautību pirmsskolas izglītības programma (kods 01011121)

Bērnu vecums: 2-3 gadi

Pirmsskolas skolotājas: Alīna Vorobjova, Tatjana Kolotova

Mūzikas skolotāja: Žaneta Gasjaņeca

Latviešu valodas skolotāja: Anita Skaldere

Auklīte: Svetlana Beča

 

3.GRUPA “TAURENĪTIS”

Mazākumtautību pirmsskolas izglītības programma (kods 01011121)

Bērnu vecums: 2-3 gadi

Pirmsskolas skolotājas: Inna Rosolaja, Inga Bratuseva

Mūzikas skolotāja: Jeļena Šakele

Latviešu valodas skolotāja: Anita Skaldere

Auklīte: Irina Sukletova

 

4.GRUPA “CĀLĪTIS”

Mazākumtautību pirmsskolas izglītības programma (kods 01011121)

Bērnu vecums: 1-2 gadi

Pirmsskolas skolotājas: Olga Razvadovska, Ludmila Sidorova

Mūzikas skolotāja: Jeļena Šakele

Auklīte: Tatjana Malinovska

 

7.GRUPA “VĀVERĪTE”

Pirmsskolas izglītības programma (kods 01011111)

Bērnu vecums: 6-7 gadi

Pirmsskolas skolotājas: Olga Dmitrijeva, Sandra Harūne

Mūzikas skolotāja: Jeļena Šakele

Auklīte: Elīna Potaševa

8.GRUPA “LĀČUKS”

Pirmsskolas izglītības programma (kods 01011111)

Bērnu vecums: 4-6 gadi

Pirmsskolas skolotājas: Benita Strode, Solvita Trimalniece

Mūzikas skolotāja: Jeļena Šakele

Auklīte: Sandra Jubele

 

9.GRUPA “VARDULĒNS”

Mazākumtautību pirmsskolas izglītības programma (kods 01011121)

Bērnu vecums: 5-6 gadi

Pirmsskolas skolotājas: Irina Kozela, Danuta Nikonova

Mūzikas skolotāja: Jeļena Šakele

Latviešu valodas skolotāja: Anita Skaldere

Auklīte: Renata Trizna

10.GRUPA “BITĪTE”

Mazākumtautību pirmsskolas izglītības programma (kods 01011121)

Bērnu vecums: 3-4 gadi

Pirmsskolas skolotājas: Nataļja Kohane, Žanna Gagunova

Mūzikas skolotāja: Jeļena Šakele

Latviešu valodas skolotāja: Anita Skaldere

Auklīte: Alla Šagova

 

11.GRUPA “SAULES ZAĶĪTIS”

Mazākumtautību pirmsskolas izglītības programma (kods 01011121)

Bērnu vecums: 4-5 gadi

Pirmsskolas skolotājas: Oksana Masāne, Jeļena Gerasina

Mūzikas skolotāja: Žaneta Gasjaņeca

Latviešu valodas skolotāja: Anita Skaldere

Auklīte: Irēna Lagodska

 

12.GRUPA “PUTNIŅŠ”

Pirmsskolas izglītības programma (kods 01011111)

Bērnu vecums: 3-4 gadi

Pirmsskolas skolotājas: Ludmila Patmalniece, Nataļja Ščelkune

Mūzikas skolotāja: Žaneta Gasjaņeca

Auklīte: Marija Nikolajeva