Jau septito gadu Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde tradicionāli organizē  konkursu „Jaunais Daugavpils skolotājs 2018”.  Konkursa mērķis ir iepazīstināt vietējo sabiedrību ar jauno skolotāju darba pieredzi, tā paaugstinot skolotāja darba prestižu. Pasaules skolotāju dienai veltītajā svinīgajā pasākumā  par konkursa galvenās  balvas – SIA „ Silene RESORT&SPA” dāvanu kartes 150 eiro vērtībā – cienīgi atzīta mūsu pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja Olga Dmitrijeva. Pateicību par atbalstu pedagogam konkursā „Jaunais Daugavpils skolotājs 2018” saņēma iestādes vadītāja Nataļja Isate.

Mūsu pirmsskolas izglītības iestādē Olga Dmitrijeva strādā otro gadu. Olga Daugavpils Universitātes studente. Viņa iemīlēja savu profesiju, iemācījās ieinteresēt savus audzēkņus,  noturēt viņu  uzmanību, izbrīnīt un uzdrošināt. Skolotājai izveidojās labas attiecības ar audzēkņu vecākiem, viņa prot veidot konstruktīvo saskarsmi, mudina vecākus līdzdalībai pirmsskolas iestādes aktivitātēs: Miķeļdienas un Ziemassvētku tirdziņā, radošās izstādēs, atklāto durvju dienās. Olga labi zina savus audzēkņus  un vecāki uzticas skolotājai, respektē viņas viedokli, neskatoties uz skolotājas jaunību. Pedagogs ar augstu atbildības sajūtu un precizitāti, ļoti komunikabla un radoša, atsaucīga un pozitīva. Olga kļuva par mūsu iestādes komandas aktīvu dalībnieku un veiksmīgi iesaistījās dinamiskā darba ritmā. Olga veicināja veselīgo dzīves veidu un sporta aktivitātes, organizēja Futbola čempionātu Eiropas sporta nedēļas ietvaros, Roku mazgāšanas dienu, „Mārītes maratonu”. Īpaši Olgai izdevās  vizuālās mākslas nodarbības un latviešu valodas apguves aktivitātes brīvdabā. Olga aktīvs APU komandas dalībnieks. Metodiskās konferences  „Pozitīvas pārmaiņas turpinās” praktiskājā daļā – pieredzes apmaiņas pasākumā „Rotaļnodarbība, kā viens no APU apguves veidiem” jauns pedagogs dalījās pieredzē ar pilsētas sākumskolas un pirmsskolas skolotājiem. Darbā Olgai palīdz viņas spēja apvienot pienākumus ar personīgām ambīcijām. Olga gatava apgūt visas nepieciešamās iemaņas un zināšanas, lai attīstītos  profesionāli. Viņa paaugstina savu profesionālās darbības prasmju kvalitāti audzināšanas darbības, pedagoģiskās saskarsmes un radošās aktivitātes aspektos, kā arī veic savas darbības pašnovērtējumu.

Prieks, ka pieredzējušajiem kolēgiem blakus ir stājušies tiešām talantīgi domubiedri, kuri spēs ieviest iestādes komandas darbībā ko inovatīvu un interesantu.