Konkurss “ZOO pasaka”

Labdien! Aicinām izglītības iestādes apmeklētājus/ skolēnus piedalīties Ziemassvētku zīmējumu konkursā “ZOO pasaka”!
Biedrības «Radošā Laboratorija» un «Latgales Dizaina biedrība» sadarbībā ar Latgales zooloģisko dārzu ar informācijas portāla grani.lv un kanāla LRT + atbalstu rīko zīmējumu konkursu “ZOO pasaka”.
Tuvojas Ziemassvētki – pasakains laiks, kad visi vēlas saņemt dāvanas un dāvināt. Tādēļ aicinām piedalīties zīmējumu konkursā, kurā 4 uzvarētāji saņems no organizatoriem skaistas balvas: suvenīru komplektu ar paša autora-dalībnieka ilustrāciju, kā arī ģimenes biļeti Latgales zoodārza apmeklējumam.
Pēc konkursa norises, 8. janvārī, uzvarētāji tiks apbalvoti facebook publikācijās @radosa.laboratorija un @latgalesdizains lapās, kā arī rakstā portālā grani.lv un video – sižetā ar LRT+ studijas atbalstu, kur būs minēta arī uzvarētāju izglītības iestādes nosaukums un tās ieguldījums laureātu uzvarā. Balvas katram uzvarētājam tiks nosūtītas personīgi 8. janvārī.

Pielikumā pieejami dokumenti latviešu un krievu valodās ar sīkāku informāciju par konkursa norisi, tā noteikumiem un konkursantu apbalvošanu, kā arī ziņu portālā www.grani.lv un Facebook @radosa.laboratorija un @latgalesdizains lapās.
Esam pateicīgi par atsauksmi, radošumu, aktivitāti un līdzdalību!
Ar cieņu, konkursa “ZOO pasaka” koordinatore Aleksandra (+371 20025309, e- pasts: alexandra2000@inbox.lv).

Конкурс-Zoo-pasaka

Konkurss_ZOO pasaka